— NAUJIENOS —

PICA PRIMAVERA

Pica PRIMAVERA džiugina savo pavasarinėmis spalvomis ir skoniu. Pačių gamintas pomidorų padažas, šviežias Mozzarella sūris puikiai dera su kumpiu, pikantišku saliamiu, kiaušiniu. O pagrindinį skonio akcentą, neabejotinai, suteikia švieži svogūnų laiškai ir šlakelis tyro alyvuogių aliejaus. 

Kaina 8,00 Eur 

SALOTOS PRIMAVERA

Salotos PRIMAVERA: šūsnis traškančių šviežių salotų, gražgarstės, vyšniniai pomidorai su šviežiu Mozzarella sūriu ir vytinto Parma kumpio griežinėliais. Viskas pagardinta BEe Happy firminiu citrininiu aliejaus padažu ir šlakeliu kreminio balzaminio acto... Tiesa, dar krosnyje skrudinta Ciabatta duonos riekelė ir daug daug meilės.

Kaina 8,00 Eur

PICA POLLO AMERICANO

Gan paprastas, bet gardus šiuolaikiškas derinys su mūsų gamintu pomidorų padažu, kalnu šviežios Mozzarella sūrio, kepta vištienos filė, Barbecue padažu, mėlynuoju svogūnu, o skonį vainikuoja Parmezanas su šviežiu baziliku....

Kaina 8,50 Eur

PICA NDUJA

Gurmaniško skonio pica su italų mėgstamu afrodiziaku, ypatingai aštriu Kalabrijos saliamiu, jūra šviežios Mozzarella, šūsnimi gražgarsčių,  šviežiais vyšniniais pomidorais, saujele Parmezano ir šlakeliu tyro alyvuogių aliejaus.

Kaina 8,50 Eur