— NAUJIENOS —

PICA CON SALMON

ADVENTO NAUJIENA: su mūsų gamintu pomidorų padažu, šviežiu Mozzarella ir kreminiu Philadelphia sūriu, aukščiausios rūšies rūkyta lašiša (net 100 gr.), Kalamata alyvuogėmis, gražgarstėmis ir šlakeliu tyro alyvuogių aliejaus.

Kaina 10,50 Eur (35 cm Ø)

PICA PRIMAVERA

Pica PRIMAVERA džiugina savo pavasarinėmis spalvomis ir skoniu. Pačių gamintas pomidorų padažas, šviežias Mozzarella sūris puikiai dera su kumpiu, pikantišku saliamiu, kiaušiniu. O pagrindinį skonio akcentą, neabejotinai, suteikia švieži svogūnų laiškai ir šlakelis tyro alyvuogių aliejaus. 

Kaina 8,00 Eur (35 cm Ø) 

LAZANIJA

Tik nuo antradienio iki ketvirtadienio šefo Tomo kepta klasikinė lazanija su jautiena, trintais pomidorais, daržovėmis. Patiekiama su gražgarstėmis, šlakeliu tyro alyvuogių aliejaus ir Parmezano sūriu.

Kaina 6,00 Eur

PICA POLLO AMERICANO

Gan paprastas, bet gardus šiuolaikiškas derinys su mūsų gamintu pomidorų padažu, kalnu šviežios Mozzarella sūrio, kepta vištienos filė, Barbecue padažu, mėlynuoju svogūnu, o skonį vainikuoja Parmezanas su šviežiu baziliku....

Kaina 8,50 Eur (35 cm Ø)

PICA PEPPERONI SPECIA

Populiarioji Pepperoni pica, pagardinta karšto rūkymo šonine ir mėlynaisiais svogūnais.Kaina 7,50 Eur (35 cm Ø)  

SALOTOS PRIMAVERA

Salotos PRIMAVERA: šūsnis traškančių šviežių salotų, gražgarstės, vyšniniai pomidorai su šviežiu Mozzarella sūriu ir vytinto Parma kumpio griežinėliais. Viskas pagardinta BEe Happy firminiu citrininiu aliejaus padažu ir šlakeliu kreminio balzaminio acto... Tiesa, dar krosnyje skrudinta Ciabatta duonos riekelė ir daug daug meilės.

Kaina 8,00 Eur